750 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Elektrikli Süpürgenin Performansını Doğru Seviyede Tutmak İçin Öneriler

Elektrikli süpürgeler, evlerdeki en çok kullanılan ürünlerden birisidir. Elektrikli süpürgenizi sürekli optimum performansta tutabilmek için aşağıda birkaç öneri bulabilirsiniz.

  • Daima SüpürgeMarket süpürge torbalarını kullanın: SüpürgeMarket sentetik süpürge torbaları nonwoven adı verilen çok katlı dokunmamış kumaştan özel olarak üretilirler. Kesici ve delici maddeler nedeni ile asla yırtılmaz ya da patlamazlar. SüpürgeMarket toz torbaları ayrıca hava akışını doğru seviyede tutarak, emiş gücüne katkı sağlar.
  • Tıkanmadan korunmak: Süpürge hortumunu kapatma potansiyeli olan cisimleri elektrikli süpürgeniz ile çekmemeye gayret gösterin.
  • Evinizdeki zemini kirden ve tozdan uzak tutmak: Hava akışına yardım edip size harika bir emiş sunuyoruz. Birçok elektrikli süpürge emici başlığı tozun yerden çekilmesini en kolay şekilde gerçekleştirecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu elektrikli süpürge emici başlıkları yerdeki kıl ve döküntüleri hızlı ve kolay şekilde çekebilmenizi sağlarlar. Emici içerisinde birikmiş olan kirler ve diğer atıklar kısa zaman aralıklarında temizlenmelidirler.
  • Elektrikli süpürge filtresinin sıklıkla değiştirilmesi: Elektrikli süpürgenizin performansını doğru seviyede tutabilmek için SüpürgeMarket sentetik toz torbalarını sipariş verdiğinizde yanında gelen mikro filtreyi her 4 torbada değiştirmenizi öneririz. Elektrikli süpürge HEPA filtresinin ise 50 çalışma saati yada 12 ayda bir değiştirilmesi önerilir.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar