750 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Süpürge Boruları

HIZLI ÜRÜN SEÇİCİ

Süpürge Boruları


Evlerde en çok kullanılan elektrikli aletlerden biri kuşkusuz elektrikli süpürgelerdir. Elektrikli süpürgeler pek çok aksam ve çeşitli kısımlardan oluşmaktadır. Elektrikli süpürge aksesuarları ayrı olarak da satılabildiğinden süpürgenizin bir parçası yıprandığında ya da kaybolduğunda kolayca yenisini satın alabilirsiniz. Süpürge borusu da en çok satın alınan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Söz konusu süpürge borusu olduğunda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir terim olan teleskopik boru; birbiri içine girebilen, boyu uzayıp kısalabilen araç anlamını taşımaktadır.

Elektrikli süpürgeler, motor, toz torbası, boru, filtre, toz torbası kızağı, kilit mandalı gibi çeşitli parçalara sahip olmaktadırlar. Bu parçalar eskidiğinde ya da kaybolduğunda elektrikli süpürge aksesuarları kategorimizi ziyaret ederek ya da bizlere ulaşarak destek isteyebilir ve kolayca ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Elektrikli süpürge borusu en çok satın alınan aksesuarlardan biridir. Elektrikli süpürge ile süpürme işlemi yaparken süpürge hortumları bükülebilmektedir. Bu da süpürge hortumunun zamanla yıpranmasına ve performansının düşmesine neden olacaktır. Eğer sizin de süpürge hortumunuz ya da borunuz yıprandıysa yeni bir tane almanın vakti gelmiş demektir. Ayrıca bazı süpürgelerin boruları uzayıp kısalma işlevine yani daha önce de açıklandığı gibi teleskopik olma özelliğine sahip değildir. Bu da zamanla bel ağrılarına neden olabilir. Bu yüzden dilerseniz süpürgenizin borusunu teleskopik yeni bir boruyla değiştirerek konforlu süpürme olanağı elde edebilirsiniz.

Süpürge Borusu Çeşitleri Nelerdir?


Elektrikli süpürge borularının model çeşitliliği oldukça fazladır. En çok tercih edilen ve en kullanışlı süpürge borusu modellerinden biri uzayıp kısalma işlevine sahip olan teleskopik modellerdir. Bu özellik sayesinde süpürge borunuzu boyunuza göre ayarlayarak fazla eğilmek zorunda kalmazsınız. Bu durumda sağlığınızı korumuş olacaksınız. Süpürge boruları 60 cm ile 100 cm arası uzayıp kısalabilir. Açınıza göre süpürge borusunu istediğiniz boyuta getirebilirsiniz. Bu şekilde açı değişimi yapmak sizin için yaptığınız iş konusunda verimlilik artışına olanak sağlayacaktır. Kategorimizde ayrıca süpürge markalarına ait orijinal süpürge boruları da bulunmaktadır. Orijinal süpürge borusu kullanmak bir avantajdır. Şöyle ki; elektrikli süpürge ile sorunsuz entegre sağlayacaktır. Ancak eğer daha uygun fiyatlı bir süpürge borusu satın almak isterseniz farklı marka alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Sitemiz üzerinde sizlere en geniş yelpazede ürün sunmayı amaç edindiğimizi hatırlatmak isteriz.

Süpürge Borusu Fiyatları


Süpürge hortumu fiyatları ve süpürge borusu fiyatları genel olarak uygun bir fiyat aralığında sizlere sunulmaktadır. Teleskopik süpürge borusu için standart hortum ve borulara göre daha yüksek bir fiyat skalasında yer alsa da diğer süpürge aksesuarları ile kıyaslandığında her keseye alım kolaylığı sağlamaktadır. Kategorimizde Fakir, Philips, Altus, Aeg, Bosch, Beko, Arçelik, Karcher, Profilo, Siemens, Samsung, Vestel gibi markalara ait süpürgelerin süpürge borularını ve bu markalarla uyumlu diğer marka süpürge borularını bulabilirsiniz. Daha konforlu ve etkili bir süpürme deneyimi için süpürge borunuzu ya da hortumunuzu yenilemeyi deneyebilirsiniz.

Sağlınız İçin Teleskopik Boru


Süpürgenizin borusu uzayıp kısalmıyor yani teleskopik değil ise zamanla beliniz ağrıyabilir. Bu durumda uzun vadede ortopedik olarak sağlık sorunları yaşamanıza sebebiyet verebilir. Aynı zamanda, teleskopik bir süpürge borunuz var ise ve ortasındaki mandalı kırıldı ise buda süpürgenizin kullanımını oldukça zorlaştırır. Artık mevcut boru ile idare etmenize gerek yok. Süpürge marka ve modeline göre listelenmiş 60 cm ile 100 cm arası uzayıp kısalabilen SüpürgeMarket teleskopik süpürge boruları ile süpürgenizin boru sorununu kökten çözebilirsiniz.