HAKKIMIZDA

hakkımızda

2008 yılında yayına başlayan SüpürgeMarket online alışveriş sitesi kısa zamanda Türkiye'nin dört bir yanında insanların elektrikli süpürgelerine uygun toz torbası, hortum, HEPA filtre, emici, boru, fırça, süpürge kokusu ve diğer tüm aksesuar ihtiyaçlarını karşılamayı başarmıştır. Avrupadaki benzerleri ile aynı kalitede ürünleri ve hızlı servisi ile firmamızın müşteri portföyü de her geçen gün hızla artmaktadır.

SüpürgeMarket ağırlıklı olarak perakende satış yapmasının yanında aynı zamanda toptan satışları ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

SüpürgeMarket, ana konusu olan Süpürge Aksesuarları dışında, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak & fırın ve kahve makinesi gibi beyaz eşyalara uygun parçalar konusunda da müşterilerine destek vermektedir.

SüpürgeMarket ekibinin amacı ülkemizdeki insanlarımızın elektrikli süpürgeleri ve diğer beyaz eşyaları ile ilgili tüm aksesuar ve yedek parça ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu nedenle bırakılan tüm istek, öneri ve talepler en hızlı şekilde cevaplanmaktadır. Çözüm odaklı çalışan SüpürgeMarket bu açıdan gelen taleplere hızla olumlu yanıt vererek işindeki ciddiyetini göstermiştir ve genişleyen tedarik ağı ile bu özelliğini de geliştirmektedir.

SüpürgeMarket ekibinin öncelikli hedefi müşteri güven ve memnuniyetidir. Bu sebeple ekibimizin müşteri politikası şu sözlerle özetlenebilir.

"Satacağımı Satıp Ortadan Kaybolmayı Düşünmem. Dürüst Satıcı Olarak Tanınmak İsterim"

Süpürgenize Yedek Parça Alırken Neden SüpürgeMarket Ürünleri Tercih Edilmeli?