750 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Buharlı Süpürge Aksesuarları

HIZLI ÜRÜN SEÇİCİ

Buharlı Süpürge Aksesuarları

Evlerimizde her an yanımızdaki ve temizlik işlerindeki vazgeçilmez yardımcılarımız elbette ki elektrikli süpürgelerimizdir. Elektrikli süpürgelerin ilk ortaya çıkışından bu yana ev işlerinde aynı zamanda da endüstriyel olarak yapılan işlerde de temizlik bir eziyet olmaktan çıkmış ve sürekli gelişen yapısıyla da günümüzde giderek daha da pratik hale gelmektedir. Neredeyse her ihtiyaca, her tarza uygun süpürge bulmak artık çok daha mümkün ve kolaydır. Herhangi bir internet sitesinde bile onlarca marka ve modele ait elektrikli süpürgelere ulaşmak mümkündür. Elektrikli süpürgelerimizin yanında işlerimizi daha da pratik hale getiren aksesuarları da oldukça önemlidir. Kullanılacak zemine ya da eşyaya göre değişen bu aksesuarlar ile temizlik yapmak çok daha kolay olmaktadır.

Elektrikli süpürgelerin kendi içlerinde birçok çeşitli tipi bulunmaktadır. Hem fonksiyonel olarak bu tipler değişmekte hem de dizayn olarak değişmektedir. Örneğin dizayn açısından birkaç örnek verecek olursak; yatak süpürge, dikey süpürge, şarjlı süpürge diyebiliriz. Fonksiyonel olarak ise; ıslak ve kuru süpürge ya da halı yıkama fonksiyonuna sahip süpürgeler ve buharlı süpürgeler saymak mümkündür.

Buharlı Süpürgeler

Buharlı temizleyici, kirli yüzeylerin su buharı yardımıyla temizlenmesini sağlayan makinelere verilen isimdir. ... Buharlı temizleyici, temizlemek istediğiniz yüzeylere verdiği yaklaşık 100 Santigrat derece değerindeki buhar sayesinde etkili ve hijyenik bir temizlik yapmanızı sağlar.

Buharlı Süpürge Aksesuarları

Buharlı süpürgeler için kullanılan aksesuarlardan en önemlisi şüphesiz moplardır. Moplar cihazımızın zemin ile temas ettiği başlığında bulunmaktadır. Temizliğimizden hijyen açısından en yüksek faydayı elde etmek istiyorsak muhakkak sık sık değiştirmeliyiz.

Neden Buharlı Temizleyici Kullanmalıyım?

Buharlı temizlik, geleneksel temizleme yöntemlerine uzun zamandır etkili bir alternatif olmaktadır. Buharlı temizlik ile yüksek sıcaklıktaki suyun gücünü pratik ve hızlı bir şekilde kullanarak tüm evi baştan aşağıya temizlemeniz mümkündür. Sadece buharla, deterjan ilavesi olmadan, en inatçı ve zor lekeleri bile en az çabayla, çevreye ve faturalarda tasarruf sağlayarak etkili bir şekilde çıkarabilirsiniz.

1. Evin genelinde derinlemesine hijyen

Yüksek sıcaklıkta su tarafından üretilen doğal buhar, güçlü bir temizleme gücüne sahiptir. Buharlı temizlemenin temel avantajlarından biri kusursuz temizlik ve derin hijyenin kesinliğidir: bağımsız laboratuvarlar tarafından yapılan çok sayıda test, evin temizlenebilir tüm yüzeylerinde buhar temizleyicinin ile bakteri, mantar ve küfleri % 99,99'a varan oranda ortadan kaldırılabileceğini göstermiştir.

2. Akarlara ve alerjenlere veda edin

Toz, akarlar, küfler ve hayvan tüyleri, evinizdeki hava kalitesinin temel düşmanları arasındadır. Geleneksel sistemlerin aksine, buharlı temizlik, toz akarlarının ve diğer alerjenlerin etkili şekilde uzaklaştırılmasını sağlar. Piyasadaki en iyi buharlı temizleyicilerden bazıları alerjisi olanlar için özel olarak tasarlanmıştır ve bu da havayı bütün aile için daha sağlıklı ve nefes alabilir hale getirmeye yardımcı olur.

3. Yağ ve lekeler üzerinde üstün temizleme

Mutfak davlumbazı veya barbekü ızgaraları gibi nesnelerin temizlenmesi, daha fazla çaba ve belirli kimyasal temizleyiciler gerektirir. Bir buharlı temizleyici ile zor lekeler ve yağ kalıntıları, deterjan veya kireç çözücü ürünlere gerek kalmadan kısa sürede çözülebilir.

4. Tüm yüzeyleri temizlemek için idealdir

Geleneksel yöntemlere göre buharlı temizliği tercih etmenin iyi nedenleri arasında, evdeki her yüzeyi, hatta ulaşılması en zor olanı etkin bir şekilde temizleme yeteneği kesinlikle göze çarpıyor. Örneğin, döşeme ve fayans, drenaj, duş kabinleri, ocak, ayna, vitrifiye, perde ve diğer kumaşların ek yerleri, temizleyicinizin buhar jeti ile sterilize edebileceğiniz yüzeylerden sadece birkaçıdır.

5. Kötü kokuları ortadan kaldırır

Baştan aşağıya temiz bir ev aynı zamanda taze ve hoş kokulu bir ev demektir. Buharlı temizlemenin etkinliği sayesinde, kötü kokuları (duman ve yemek kokusu gibi) kanepelerden, şiltelerden ve halılardan da ortadan kaldırabilir hatta lavabo ve çöp kutularından gelen kokulardan bile kurtulabilirsiniz.

6. Tasarruf Sağlar

Evinizin zeminlerini ve diğer yüzeylerini temizlemek, çok sayıda ürün ve temizlik araç kullanımını içerebilir. Buharlı temizlemenin temel faydalarından biri, deterjan ve kimyasal madde kullanmaya gerek kalmadan, azaltılmış su tüketimi sayesinde önemli maliyet tasarrufları sağlamasıdır.

7. Çevreye duyarlıdır

Suyun daha az israfı ve sıfır kimyasal madde, çevreye daha fazla özen gösterilmesi anlamına gelir. Ek olarak, yeni nesil buhar temizleyici ve zemin temizleyici modellerimiz, önceki modellere kıyasla enerji tüketimini% 25'e ve su tüketimini% 30'a kadar azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

8. Daha az zahmetlidir

Özel temizlik ve günlük temizlik için buharlı temizleyici kullanın; Size daha az çabayla rakipsiz temizlik ve hijyen sağlar.

9. Hız

İnatçı lekeleri temizlemek mi? Yağlanmış yüzeyleri ovalamak mı? Suyu tankın içine koyun ve evin her yüzeyini çok çabuk ve çaba sarf etmeden temizleyebilecek bir buhar jeti elde etmek için birkaç dakika bekleyin.

10. Pratik

B temizleyici modelleri kullanıcıların rahatı için tasarlanmıştır. Ultra hafif, kullanımı kolay, kolay çıkarılabilir buhar bezleri sayesinde yeni temizleme yöntemlerini kaçırmazsınız.

Buhar neden bu kadar güçlü bir temizlik etkisine sahip?

Buharla temizliğin sırrı buharın püskürtülmesi ve sıcaklığında gizlidir. Sadece kirleri temizlemekle kalmaz, ulaşılması zor alanlara çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Böylece daha detaylı bir temizlik yapabilirsiniz. Üstelik tamamen kimyasal kullanmadan! Bazı durumlarda, buharın temizleme gücü, örneğin bir fırça veya bez gibi, mekanik temizleme ile desteklenebilir.

Neden buharla her şey bu kadar hızlı ve kolay oluyor?

Buharlı temizlik, hızlı temizlik demektir. İnatçı kirler ve yağlar dahi buhar ile saniyeler içinde temizlenebilir. Zaman tüketen ovma artık pek gerekli değildir. Ütüleme sırasında buhar size zaman kazandırır. Çamaşırların ıslatılmasına gerek kalmaz ve kırışıklıklar çok daha hızlı açılır.

Farklı temizlik işlemleri için her işin altından kalkabilecek tek bir cihaz tüm ihtiyacınızı karşılar. Böylece yaşamınızdaki daha önemli işleriniz için size zaman kalacaktır.