750 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürgeniz


Elektrikli süpürgeler çok uzun yıllar kullanılan dayanıklı cihazlardır. Bu cihazlar bir ev için olmazsa olmaz bir temizlik yardımcısıdır; bu yüzden elektrikli süpürgenizin bir parçası bozulduğunda veya torbası bittiğinde bu sizin için bir kabus olabilir. Süpürgenizle ilgili problemlerin bir çoğu kolaylıkla düzeltilebilir ki bunlardan en yaygın olanı toz torbalarının ve filtrelerinin yenisi ile değiştirilmesidir. Süpürgenizde yaşanan emiş kaybı da genelde tıkanan filtreler ve dolan toz torbaları yüzündendir. En basit problemleri çözmek için ilk olarak süpürgenizin kullanma kılavuzuna bakabilir ve bu basit sorunları kendiniz giderebilirsiniz. Elektrikli süpürgenizin kırılan veya bozulan bir parçasını kendiniz tamir etmek sandığınızdan çok daha basittir ve sizi yüksek maliyetli servis faturalarından kurtarır, yeni bir süpürge almanızın da önüne geçer.

Philips, Bosch, Arçelik, Samsung gibi bir çok popüler elektrikli süpürge markasını yedek parçalarını stoklarımızda bulunduruyoruz. Bunlar toz torbalarından filtrelere, hortumlardan emici başlıklara kadar bir çok ürünü kapsamaktadır.

Sizin Elektrikli Süpürgeniz Hangi Marka Model?


Doğru parçayı sipariş verebilmek için makinenizin harf ve rakamlardan oluşan model numarasını öğrenmektir. Bu model numarası genelde süpürgenizin altında bulunan etikette veya süpürgenizin kullanma kılavuzunda yer alır. Model bilginizi öğrendikten sonra tek yapmanız gereken süpürge modelinizi arama kutusuna yazarak bir arama yapmak veya hızlı ürün seçiciden modelinizi seçerek süpürgeniz için uygun parçaları görebilirsiniz.