115 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Toz Torbaları

HIZLI ÜRÜN SEÇİCİ
Toz Torbalı Elektrikli Süpürgeler

Toz torbasız ve sulu süpürgeler çıkana kadar elektrikli süpürgeler genelde bir toz torbasına sahiptiler. Son zamanlarda tozu hazneye toplayan veya suya hapseden süpürgeler çoğalmaya başladı. Fakat toz torbalı bir süpürge özellikle de sentetik bez toz torbası kullanıyorsa ve bu doğru kat sayısı ve filtrasyon özellikleri ile üretilmişse en iyi filtrelemeyi sağlayacaktır.

Elektrikli Süpürgeler için Toz Torbaları

Elektrikli süpürgenizin yeni bir toz torbasına ihtiyacı var ise doğru adres SüpürgeMarket. SüpürgeMarket, 2 katlı kağıt ve 5 katlı sentetik kumaştan (halk arasında bez torba, elyaf torba da denilmektedir) üretilen en yüksek kalitede toz tutma oranına sahip toz torbalarının satışını yapmaktadır. Ev tipi süpürgeler, endüstriyel süpürgeler, dik ya da yatık tüm süpürge çeşitlerine uygun toz torbalarına hızlı ürün bulucudan marka ve model seçerek kolayca ulaşabilirsiniz. SüpürgeMarket satışındaki tüm toz torbaları, stoklarda mevcuttur ve takip eden sevkiyat ile sizin siparişinizde en hızlı şekilde gönderilecektir. SüpürgeMarket insan sağlığı ve makine ömrü açısından dolduğunda yenisi ile değiştirilen tek kullanımlık toz torbalarını tavsiye etmekte ve satışını yapmaktadır.

Elektrikli Süpürgem için Uygun Toz Torbasını Nasıl Bulurum?

Süpürgenize uygun toz torbasını bulmak için öncelikle süpürgenizin altındaki etikette bulunan ve genelde harf ve rakamlardan oluşan model numarasını tespit etmeniz gerekmektedir. Ardından aram kutusuna bu model numarasını yazarak veya hızlı ürün seçiciden marka ve modelinizi seçerek en uygun fiyatlı ve en kaliteli toz torbasına doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz. Süpürgenize uygun toz torbasını bulmakta zorluk çekiyorsanız, sağ alt köşede bulunan canlı destek butonuna basarak uzman ekibimizden doğru ürün konusunda destek alabilirsiniz.