60 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Süpürgenize Yedek Parça Alırken Neden SüpürgeMarket Ürünleri Tercih Edilmeli?

SüpürgeMarket firması 2008 yılında faaliyete geçmiştir. Bu alanda Türkiye ‘nin ilk ve öncü firmasıdır. Bu nedenle bu zamana kadar ve bundan sonra yapılan benzer tüm çalışmalarda referans kabul edilmekte ve örnek alınmaktadır. Sektörde Türkiye ‘nin en büyük marka değerine sahip firmasıdır.

sm-timeline

Başlangıçta yalnızca süpürge toz torbası satışı yapan SüpürgeMarket yıllar içerisinde kendisini sürekli olarak yenilemiş ve müşterileri taleplerine bağlı olarak geliştirmiştir. Şu anda piyasada mevcut elektrikli süpürgelerin neredeyse tamamının tüm yedek parçaları satılmaktadır. Satılmakta olan yedek parçalar devamlı olarak stoklarda bulundurulmaktadır.

SüpürgeMarket satışında olmayan nadir süpürge parçalarını da müşteri talepleri doğrultusunda satışa açmakta ve yeni ürün taleplerine ivedilikle cevap vermektedir.

sm-statistics

SüpürgeMarket müşterileri ile sürekli ve kolay iletişimi esas almaktadır. Uzman personeli ile birlikte ; internet üzerinden canlı destek, sabit ve mobil telefon hatları ve mail yolu ile kolay ulaşabilirlik ve sizleri doğru ürüne yönlendirmek amacındadır.

sm-contacts

SüpürgeMarket, birçok marka ve aksesuarda ara tedarikçiler ile değil doğrudan üreticiler ve merkezler ile çalışmaktadır. Bu sayede doğru ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunabilmektedir. Yurtiçinde ve yurt dışında birçok tedarikçi ile ortak ticaret yürütmektedir.

SüpürgeMarket yalnızca perakende olarak değil toptan olarakta müşteri taleplerine cevap vermektedir. Özel olarak üretilen ürünler yurtiçi çeşitli illerdeki birçok toptan firma yanında avrupaya da ihraç edilmektedir.

sm-supply-chain

SüpürgeMarket satışındaki tüm süpürge toz torbaları, süpürge filtreleri, süpürge hortumları, süpürge boruları, süpürge başlıkları ve diğer tüm süpürge yedek parça ve aksesuarları ; optimum filtrasyon, doğru ölçü & hacim, sağlamlık ve süreklilik dikkate alınarak tedarik edilip satılmaktadır.

SüpürgeMarket, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün satışı yanında, satış sonrası hizmet konusunda da alanının en gelişmiş firmalarından birisidir. Ürünlerin neredeyse tamamı stoklarda da bulunduğu için gün içerisinde gelen tüm siparişler aynı gün sevk edilmeye gayret edilmekte ve bu sayede oldukça hızlı teslimat sürelerine ulaşmaktadır. Alışveriş yapan birçok müşteri, diğer internet siteleri ile de karşılaştırarak SüpürgeMarket ‘in sevk hızı konusunda en hızlı birkaç firmadan birisi olduğunu iddia etmektedir.

sm-stock

SüpürgeMarket, internet alışverişlerinde karşılaşılan tüm olumsuz durumları ve problemleri farkında olmakta birlikte konu ile alakalı tüm tedbirleri halihazırda almaktadır. İnternet sitesi gerekli güvenlik sertifikalarına sahip iken hiçbir banka bilgisi tarafımızdan görülmemekte ve site içerisinde gömülü olan banka posuna doğrudan giriş yapılmaktadır. Hiçbir müşterimizin iletişim bilgileri 3.şahıslar ile paylaşılmamakta, üyelik aşamasında kargo için gerekli bilgiler dışında ilave hiçbir kişisel bilgi alınmamaktadır. Ürünlerin taşınması sırasında oluşabilecek hasarlar dikkate alınmakta ve buna bağlı olarak siparişler özenle paketlenmektedir.

sm-secure-payment

SüpürgeMarket, tamamı süpürge parça ve aksesuarları konusunda uzman yetişmiş ekibi ile sektördeki yatırımlarını devamlı olarak arttırmakta, kendini güncellemekte ve müşterilerinin taleplerini dikkate alıp bu doğrultuda adımlar atarak yoluna aynı keyif ve ciddiyet ile devam etmektedir.

SüpürgeMarket Ekibi olarak bizi tercih için teşekkür ederiz, diğer tüm müşterilerimiz gibi sizde de satış sonrasında hakkımızda olumlu görüş oluşturmak ticaretimizdeki öncelikli hedefimiz olacaktır.

logo-slogan-bottom