500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Evcil Hayvanlar Hakkında

kopek

Hepimiz evcil hayvanlarımızı seviyoruz. Köpekler ya da kediler bir süre sonra evcil hayvan olmaktan çıkar , ailenin bir parçası halini alır ve her biri kendine özgü karaktere sahip olurlar.

Evcil hayvan sahibi olmanın en kötü yanı ise evcil hayvanlarınızın evinizin temizliğini kabusa dönüştürebilmeleridir ! Şansılısınız ki Süpürgemarket'in uzman kadrosunun evcil hayvan sahiplerine bu konuda birkaç tavsiyesi olacak.


Kediler
Kediler sıklıkla mobilyalar üzerine kıvrılıp yatmaya son derece eğilimlidirler ve bu favori noktalarına temizlenmesi son derece zor olan tüylerini bırakırlar. Kediler güçlü kişilikleri ışında birbirleri ile de kavgaya eğilimlidirler ve bu esnada tüylerini halıların üzerlerine bırakırlar. Bu hergün tekrarlandığında temizlik açısından sinir bozucu bir hal almaya başlar.

Süpürgemerket Tavsiyeleri...
Eğer bir kedi sahibiyseniz turbo emicili süpürge bulmaya özen gösterin. Bu parça, kedi tüylerini mobilya ve döşemelerden kolayca temizler, ayrıca halı ve kilimlerde de kullanılır.


Köpekler
Köpekler her yerde ve her an uyuyabilirler. Ayrıca köpeklerde de her yere tüy bırakma alışkanlığı vardır. Evcil köpekleriniz dışarıdan, evinizin içerisine pislik getirebilirler ve daha kötüsü özellikle az eğitimli yavru köpekler evinizde umulmadık kazalara! yol açabilirler.

Süpürgemarket Tavsiyeleri...
Eğer köpek sahibiyseniz, özellikle evcil hayvan aksesuarları bulunan elektrikli süpürge bulmaya özen gösterin. Bu aksesuarlar evcil hayvan tüylerini kolayca toplamakla kalmaz, ayrıca köpeğinizin evinizin içerisine daha az tüy bırakması konusunda eğitici de olabilir. Biz köpek sahipleri için ayrıca halı şampuanını da tavsiye ediyoruz. Halı şampuanları süpürmeden arta kalan pislikleri halınızın üzerinden temizleyecektir.

Evcil Hayvan Tüy Toplayıcı

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar