750 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

En Ucuz Elektrikli Süpürge Yedek Parça ve Aksesuarları

Türkiye 'nin elektrikli süpürge yedek parça ve aksesuarları merkezi olan SüpürgeMarket firmasının genel  prensibi tüm elektrikli süpürge yedek parça ve aksesuarlarını en uygun fiyat ve en hızlı kargo ile siz kullanıcılara tedarik etmektir. 


En uygun fiyatı sağlayabilmek adına Arçelik, Bosch, Siemens, Philips, Electrolux, Fakir, Nilfisk, Arzum, Fantom, BlueHouse, Thomas, AEG, Rowenta,Samsung, LG gibi tüm elektrikli süpürge üreticileri ile orijinal ürün tedariği konusunda işbirliği yapmaktadır. 


En hızlı kargoyu sağlayabilmek adına, satışında olan süpürge kağıt ve sentetik kumaş torbaları, süpürge hortumları, süpürge emici yer aparatları, süpürge boruları, süpürge motorları, süpürge filtreleri ve diğer tüm süpürge aksesuarlarında yüzde 90 oranında stok tutmakta ve siparişleri aynı gün sevk etmektedir. 

 

SüpürgeMarket ekibi müşteri memnuniyeti önceliği ile, internet sitesindeki canlı destek hattı, info@supurgemarket.com e-posta adresi ve 0232 347 43 69 nolu telefondan günün her anı siz değerli müşterilerinin tüm sorularını ve sorunlarını en hızlı şekilde sonuçlandırmaktadır. 

 

Yurt dışı ve yurt içi birçok süpürge yedek parça ve aksesuar üreticisi ile işbirliği içerisinde olan SüpürgeMarket, fiyatları nispeten yüksek olan orijinal ürünlerin yanında aynı süpürgelerde kullanılan kalitesi aynı ya da üst seviyede muadil ürün satışı da yapmaktadır. 

 

2008 yılından bu yana hızla büyüyen SüpürgeMarket firmasının amacı her geçen gün ürün çeşitliliğini, ürün tedarik ve sevk hızını arttırarak daha kaliteli ürünlerle çok daha kaliteli hizmet sunmaktır. 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar