115 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Süpürge Filtreleri

HIZLI ÜRÜN SEÇİCİ
Elektrikli Süpürgeler için Filtreler

Elektrikli süpürgenizin verimli çalışıp ortama daha sağlıklı hava vermesini farklı kısımlarına yerleştirilmiş filtreler sağlar. Bu filtreler toz torbalı süpürgelerde, toz torbasının takıldığı haznede motora giden tozu engelleyen motor & mikro filtreler yada süpürgenize çekilen ve daha sonra ortama geri bırakılan havadaki, küçük mikronda tozları filtreleyen ve daha kaliteli hava solumanızı sağlayan HEPA filtreler olabilirler. Torbasız bir süpürgeniz var ise hazne içindeki silindirik filtre ya da su filtreli bir süpürgeniz var ise sudaki tozu hapseden filtreler olabilirler. Halı yıkamalı bir süpürgede motoru sudan koruyan sünger bir filtre olabilir. Yada daha ileri gidip süpürgenize çekilen havadaki koku moleküllerini ayrıştırıp tutan bir karbon filtre olabilir. Süpürgenizin filtresi hangi şekilde ya da malzemeden olursa olsun sizin için doğru adres bu sayfa. SüpürgeMarket farklı marka ve model elektrikli süpürgelerinde kullanılan farklı şekil ve işlevde tüm süpürge filtrelerini sizin için stoklarında bulundurup aynı gün kargolamaktadır.

Süpürge HEPA Filtreleri

HEPA filtreler yani yüksek verimli partikül filtreleri; süpürgenizden ortama salınan havanın içindeki tozu %99,99 oranında tutan filtrelerdir. Günümüz modern elektrikli süpürgelerinde HEPA filtre artık bir standart haline gelmiştir. Özellikle evlerde küçük çocukları olan aileler veya astım hastaları için HEPA filtreli süpürgeler tavsiye edilmektedir. Son zamanlarda popüler olan toz torbasız süpürgelerin hemen hemen hepsinde HEPA filtre kullanılır. Çünkü toz torbası ile yapılan filtrelemeyi ancak bir HEPA filtre ile gerçekleştirebilirsiniz. HEPA filtreli torbasız süpürgeler her ne kadar pratik ve daha ekonomik gibi görünse de bu filtrelerinde düzenli aralıklarla temizlenmesi ve belirli bir süre sonra da değiştirilmesi gerekir.

Süpürgem için Hangi Filtreyi Almalıyım

Süpürgeniz için doğru filtreyi bulmanızın ilk adımı süpürgenizin modelini doğru bir şekilde tespit etmektir. Süpürgenizin altında bulunan model etiketinden süpürgenizin modelini öğrendikten sonra, model numaranızı arama kutusuna yazarak veya hızlı ürün seçiciden marka modelinizi seçerek süpürgeniz için uygun filtreye hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz.