750 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Elektrikli Süpürge Hortum Uzunluğu

Elektrikli süpürgenin hortum uzunluğu, ne kadar uzayabileceğini gösterir. Unutmayınki her elektrik süpürgesi hortumu merdivenlerin en yukarısına ulaşamaz, bu özellikle yatık süpürgelerde önemli bir konudur. Bunun yerine elektrikli süpürgenizi en üst merdivene kadar taşımanız da gerekebilir.Ancak  ilave olarak birçok yatık elektrikli süpürge son derece hafiftir ve taşıması kolay olmaktadır, dolayısıyla çoğu insan için problem yoktur. Eğer hortumunuzun, merdivenlerin en yukarısına kadar ulaşmasını arzu ediyorsanız, standart merdiven ölçüsünü göz önüne alarak hortumunuzun en az 4 metre olması gerekir.

Her defasında ne sıklıkta yeni elektrikli süpürge prizi bulabileceğinize bağlı olarak hortum boyu belirlenecektir. Eğer küçük bir eviniz var ise ve temizlik yaparken elektrikli süpürgenizi hangi prize takacağınızı dert etmiyorsanız sizin bu konuyu göz önüne almanıza gerek yoktur.

Ayrıca unutulmamalıdır ki yatık elektrikli süpürgelerin hortum boyları genel olarak dik elektrikli süpürgelerinkinden daha küçüktür ve daha az toz depolama kapasitesine sahiptir.

Elektrikli Süpürge Hortumları

İlginizi çekebilecek diğer yazılar