400 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Elektrikli Süpürge Hepa Filtreleri

Periyodik olarak elektrikli süpürgenizin filtresini değiştirmek, elektrikli süpürgenizi orijinal performansında ve dayanıklılığında tutar buda evinizin daha temiz ve sağlıklı kalmasını sağlar. Genel olarak elektrikli süpürge üreticileri HEPA filtrelerin 6 ay ile 12 ay arasında değiştirilmelerini tavsiye ederler.

Elektrikli süpürgenizdeki filtrelerin varlıklarının ana sebebi, tozların ve atıkların elektrikli süpürgenizin motoruna girmesini ve eksozdan dışarı atılmasını engellemektir.Çoğunlukla insanlar, elektrikli süpürgelerinin artık eski performansında çalışmadığını düşünür ancak asıl olan elektrikli süpürgelerdeki filtrelerin çok kirlenmiş olduğudur ve buna bağlı olarak elektrikli süpürge performansı düşer ve hava akışı kısıtlanır. Bunun sonucu olarak sadece süpürgenizin emiş perfromansında düşüş olmaz ayrıca motorun yüksek derecede ısınmasına sebep olur ve dayanımını etkiler. İlave olarak HEPA filtreler ve motor filtreleri ile tutulmayan zararlı partiküller odanızın havasına karışır ve ailenizin sağlığınıda tehdit eder.
Fakat gerekli sıklıkta süpürgenizdeki HEPA filtreleri ve motor koruma filtrelerini değiştirmeniz sayesinde, elektrikli süpürgenizin motoru soğuk kalacaktır daha dayanıklı olacaktır ayrıca eviniz temiz ve daha sağlıklı olacaktır.
 
SüpürgeMarket firması siz değerli müşterilerine HEPA Filtre ve motor koruma filtrelerinde  da hizmet vermektedir. Süpürge Filtreleri kategorisinde, hızlı arama motorundan elektrikli süpürgenizin markasını ve daha sonra modelini seçerek kolayca sipariş verebilir ve hızlıca uygun ürüne ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar