400 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Evinizin Zemin Yüzeyine Özen Göstermenin Yolları

Günümüzdeki evimizdeki yüzeylere bir çok farklı tipte malzeme / ürün serilmekte yada döşenmekteler. Biliyoruz ki bu yüzeylerin hepsi farklı şekilde bakım ve temizlik isterler bu nedenle farklı zeminlere uygun değişik tiplerde elektrikli süpürge emici başlıkları satılmaktadırlar. Bu farklı tipteki emici başlıkların amacı zemininizin daima güzel görünmesini sağlamaktır.

Ahşap yüzeylerin bakımı – Bu tarz yüzeylerin elektrikli süpürge ile temizlenmesi konusunda endişeli olabilirsiniz ancak bu hassas yüzeyler için universal parke emici başlık satışımız vardır. Bu emici başlıklar bu tip zeminlerin temizliği için özel olarak tasarlanmışlardır. Parke emicisi üzerindeki kıllar özel olarak tasarlanmışlardır ve son derece yumuşaktırlar. Parke emicisi tasarımı sayesinde her yüzeye kolayca ulaşır ve temizler.

İlmikli halı yüzeylerinin bakımı – İlmikli halılar süpürülme esnasında ilmikleri çekmemek için özel özen isterler. Bu tip zeminler için uygun ürün pürüzsüz bir emiş sağlayan standart universal emici başlıktır.

Kabarık yüzeyli halı temizliği – Bir çok kabarık yüzeyli halı tipi mevcuttur, bunlardan bazıları kıvrımlı yada yünlü olabilirler ve daha derin yüzeyleri vardır. Bu yüzden mini turbo başlık hava ile birlikte sürekli dönen fırçası sayesinde size daha derin yüzeylerin temizliğinde mini turbo emici başlık yardımcı olacaktır.

Standart emici yerine daha kaliteli ergonomik ve fonksiyonel bir emici isterseniz eğer tüm yüzeyler için pratik emiciyi deneyebilirsiniz.

Fayans yada taş yüzeyleri temizlemek için sert yüzey emicisi tavsiye edilir. Bunun için size Sert Zemin Emicisi + Turbo Emici Seti önermekteyiz.

İlginizi çekebilecek diğer yazılar