EcoGreen Duş Debi Sabitleyici

37,43TL (KDV Dahil)

EcoGreen® DEBİ SABİTLEYİCİ
BANYO-DUŞ
%60 SU TASARRUFU
YÜKSEK ORANDA ENERJİ TASARRUFU

Duş armatüründe duş hortumu ve armatür arasına takılarak ara bağlantı olarak kullanılan EcoGreen® Debi Sabitleyici, duş konforunuzdan taviz vermeden suyun akışını %60 oranında düşürmekte ve dakikada azami 9 litrelik su tüketimine izin vermektedir. 5 dakikalık bir duş sırasında ortalama 96 litre su harcanırken, EcoGreen® Debi Sabitleyici sayesinde ise su sarfiyatınız aynı sürede azami 45 litredir.
Böylece duş başına yaklaşık 50 litre su tasarruf edilir.

  1. Musluk Kapalı İken:Basınç Yok, Statik Durumda (hareketsiz). Akış hareketsizliğinde O-ring, dairesel yatağında esnek halde.
  2. Musluk Açık İken: Aktif Durumda (hareketli). Su akışı mevcut. O-ring, artan basınçla beraber suyun hızı geçiş kanalı ve o-ring arasında yükselir, böylece o-ring dairesel yatağından akım kanalına doğru hareket eder ve geçiş kanalını sıkıştırır, su geçiş aralığı daralır.
  3. Yüksek Basınçlı iken: Su basıncı arttıkça o-ring, su geçiş aralığını daraltmaya devam eder. Böylece su debisi sabitlenir ve dakikada maksimum 9 litre su verir. Musluk kapanınca bu sürecin tersi işler. O-Ring tekrar esner ve daralma genişler.


EcoGreen® Debi Sabitleyici: Ürün, uygulanan 0,5 - 1 bar aralığından itibaren suyun akışını istenen litrede sabitlennekte ve uygulanan bar miktarı arttıkça veya duş daha da açıldıkça; normal duşların aksine akış litresinde değişiklik olmamakta suyu istenen litrede sabit tutmaktadır. Ürün 11 bar a kadar uygulanan basınca dayanıklıdır.

UYARI
Su basmana duyarlı emniyet termostatı olmayan ısıtıcılara (şofben, termosifon, boyler v.s.) ve/veya bunların bağlı bulunduğu tesisata bağlanması kesinlikle tavsiye edilmez. Su sıcaklığının aşırı derecede yükselmesine yol açabilir. Bu ürünün ısıtıcınıza bağlanmasının uygun olup olmadığını öğrenmek için lütfen ısıtıcınızın yetkili teknik servisine veya üreticisine başvurunuz

Kredi Kartı

kredi kartıSiparişinizin ödemesini kredi kartınızla hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. 256bit SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmiş ödeme sayfalrımızda kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde bizim tarafımıza ulaşmadan direkt olarak bankaya gönderilmektedir. Sistemimizde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz saklanmaz. Axess, Bonus ve Maximum özellikli kartlarınız ile 3 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Diğer tüm kredi kartları ile de tek çekim olarak işlem yapabilirsiniz. Bankamatik kartları ile işlem yapılamamaktadır.

 
Vade Taksit Tutarı Toplam
2 Ay 19.77 39.54
3 Ay 13.31 39.94
 
Vade Taksit Tutarı Toplam
2 Ay 18.83 37.65
3 Ay 12.55 37.65
 
Vade Taksit Tutarı Toplam
2 Ay 19.77 39.54
3 Ay 13.31 39.94

Havale/EFT

havale/eftSiparişinizin ödemesini, çalıştığımız bankalar arasında size en uygun olanına Havale/EFT işlemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için siparişiniz esnasında, size bildirilen hesap numaralarından size uygun olanı not ediniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra ise verilen sipariş numarasını, ödemenizin açıklama kısmına yazmayı unutmayınız.

Kapıda Ödeme

kapıda ödemeSatın almış olduğunuz ürünlerin ödemesini, ürünlerinizi teslim alma esnasında kargo görevlisine nakit ya da kredi kartı (tek çekim) ile yapabilirsiniz. Bu şekilde hiçbir banka işlemi gerçekleştirmeden güvenli ve rahat alışverişin keyfini çıkarırsınız. Seçmiş olduğunuz nakit veya kredi kartı yöntemi; daha sonra değiştirilememktedir.
Kapıda ödemelerde kargo firması bu hizmet için kargo ücreti dışında; nakit ödemelerde 5TL, kredi kartı ile ödemelerde 8TL ek hizmet bedeli almaktadır.

Ortalama:
Yapacağınız yorumlar bizim için önemlidir. Yorum yaparak bu ürünü sizden sonra alacak müşterilerimize de yardımcı olabilirsiniz.
Henuz bir ürün yorumu bulunmamaktadır.

Sitemizden sipariş vermiş olduğunuz ürünler kargo ile adrese teslim olarak gönderilmektedir. Teslimat süresi bulunduğunuz ile göre değişkenlik göstermekle birlikte yaklaşık 1-3 iş günüdür. Kargo firmaları cumartesi yarım gün, pazar günü ise çalışmamaktadır.

Kargonuzu teslim alırken pakette yırtık, delik, vb. hasarlar olmadığını kontrol ediniz. Paketi hasarlı ürünleri teslim almayıp kargo görevlisine tutanak tutturunuz.

İNDİRİMDEKİ ÜRÜNLERTümüne Gözat