500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

Buharlı Temizlik Makinelerin Faydaları

 

Buhar makineleri zemin yüzeylerindeki kir ve bakterileri hızla ortadan kaldırır. Buhar sayesinde kimyasal kullanmadan alanları temizler ve dezenfekte eder. Evcil hayvan sahipleri, alerji sahibi ve ebeveyn olan insanlar için mükemmel bir seçim haline gelir. Yaşadığımız Covid-19 gibi virüslerin olduğu bir zamanda evimizin dezenfekte olması en başta ihtiyacımız olan bir durumdur.
Buharlı Temizlik Makine Avantajları
1. Mükemmel Hijyen Gücü
Buhar makineleri, zeminlerde oluşan toz ve kiri temizleme konusunda inanılmaz derecede verimlidir.
Buhar bir yüzeyin mikroskobik kusurlarına girer ve kirleri yok etmek için bir çözücü görevi görür.
Büyük bir artı olarak, buhardan yayılan ısı yüzeyleri kolayca dezenfekte ve sterilize eder.
2. Kolay ve Zamandan Tasarruf
Buharlı temizleyicilerin kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Sadece fişe takın ve birkaç dakika sonra kullanmaya hazır hale gelecektir. Tek yapmanız gereken, yüzeyleri kirde arındırmak ve dezenfekte etmektedir. Buhar temizleyicileri normal bir paspasla karşılaştırdığınızda aradaki farkı sizlerde göreceksiniz. Daha önce hiç temizlik yapmamışsınız gibi evinizin zeminleri kirden arınmış ve dezenfekte edilmiş olacaktır. Kirli suyun olduğu kovalara paspaslarınızı defalarca kez bandırıp yerleri silme gibi bir durumunuz olmayacaktır. Buharlı makinelerin, temizlenmesi ve tekrar kullanılması kolay olan mikrofiber bezler kullanır. Temizliğiniz bittikten sonra microfiber bezlerinizi yıkayıp kurumaya bırakabilirsiniz. Bir sonraki temizliğinize hazır hale gelecektir.
3. Islak Kalan Zemin ve Ayak İzlerine Son!
Buharlı temizleyiciler ile bir zemini temizlemek için kimyasallarla karıştırılmış bir kova su gerektirmez. Kazanında bulunan su ile gerekli temizliği yapacaktır. Sadece toz ve lekeleri hızlı bir şekilde temizlemekle kalmaz, aynı zamanda zeminlerin hızlı kurumasında da yardımcı olur. Odanın içinde dolaşırken buhar odanızın içerisinde kalmaz, böylece zeminleriniz anında kurur. Evinizde kaygan zemin olmazsa kayıp düşme ihtimaliniz de olmaz. Yani artık ıslak zeminler ve kirli ayak izlerine yok!
4. Tamamen Doğal ve Kimyasala İhtiyaç Olmadan
Microfiber bezlerin temizlenmesi için kimyasallar gerekmez. Bakterileri yok etmek için kimyasallar yerine ısıya güvendiğinizden, birçok zararlı kimyasalı evinizden kaldırabilirsiniz. Tüm o iğrenç kimyasallara veda edin! Bu temizleyiciler, küçük çocukları ve evcil hayvanları olan insanlar için harika bir makinedir. Eviniz çok daha hijyenik ve sağlıklı bir yer haline gelir. Kimyasalların etrafa yaydığı kötü kokulardan da kurtulmuş olacaksınız.
5. Çevre Dostu Buharlı
Temizlik kimyasalları yerine bir buharlı paspas seçtiğinizde çevresel olarak sürdürülebilir bir seçim yapmış olursunuz. Bir buharlı temizleyiciye sahip olmak, kanalizasyona döktüğünüz kimyasal kirlilik miktarını azaltmak için üzerinize düşeni yapmanıza yardımcı olur.
6. Buharlı Temizlik Makinelerinde Maliyet Etkilidir
Buharlı temizleyicilerin yalnızca su ile temizlik yaptığını göz önüne aldığımızda, temizlik ürünlerine HİÇBİR ŞEY harcamanıza gerek kalmayacaktır. Zeminleri daha hızlı temizlemeniz, size kalan zamanı farklı şekillerde değerlendirmenize yol açacaktır. Belki de en önemlisi, kendi sağlığınızı korumanızdır. Kol, bacak ve sırt ağrılarınız olmaz. Hastalanma olasılığınız azalır ve temizliğinize yardımcı olması için birini işe alma olasılığınız olmaz.
7. Buharlı Temizlik Makinesi = Evcil Hayvan Sahipleri İçin Çözümler
Tüylü dostlarımızı sevmemize rağmen, tüylerini evin her yerinde bıraktıklarının bilincindeyiz. Sadece bu değil, aynı zamanda dışarıda oynamayı ve toprağı evlerimize geri getirmeyi de seviyorlar. Buharlı temizleyici, zeminlerdeki ve halılardaki tüyleri temizlemek için çocuklara ve evcil hayvan dostu bir çözümdür. Bu durum elektrikli süpürgeyle bile zor olabilir.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılar